kredyt-portal.pl

pomożemy wybrać najlepszy kredyt dla ciebie
Strona główna » Artykuły


InBank wchodzi na rynek polski
W 2017 roku pojawił się na rynku polskim nowy bank o nazwie InBank. W swojej ofercie posiada kredyty, pożyczki i lokaty. Bank pochodzi z estonii i tam też są zabezpieczone środki w odpowiednikiem BFG( Bankowy Fundusz Gwarancyjny).

W Estonii bank posaida główną siedzibę i na rynku estońskim bardzo duży procent rynku w przypadku kredytów gotówkowych i pożyczek. Również działa w innych państwach takich jak niemcy, austria i łotwa. Nadzorem fiansowym zajmuje się estoński odpowiednik KNF jednak bank polega Polskiemu Prawu Bankowemu. Środki zabezpiczeone są do kwoty 100tys euro dlatego spokojnie można zaufać tej instytucji.


Oferta InBank wygląda następująco:
Pożyczka gotówkowa
- od kwoty 1000zł do 4000zł
 -na okres  do 4 miesięcy.
- oprocentowanie stałe 0%
- prowizja od 9,99% do 26,99% od przyznanej kwoty

Kredyt gotówkowy
- kwota od 2000zł do 50000zł
- okres spłaty od 4 do 60 miesięcy
- oprocentowanie stałe 8,85%
- prowizja od 1,99% ustalana indywidualnie
- wymagane aby klient miał przynajmniej 21 lat
- minimalny dochód netto to 600zł jako średnia za 3 miesiące
- klient musi być obywatelem Polski i  adres zamieszkania w Polsce
- kredyt 100% online bez wychodzenia z domu

Lokata
-  dla kwot od 5000zł do 20000zł
-  okres lokaty to 6, 12, 24, 36 miesięcy
-  stałe oprocentowanie  od 2% do 3% w zależności od okresu lokaty
- 100% online

InBank wchodziąc na rynek polski ma na celu dostarczać śroki dla klientów w całości online, co w wielu przypadkach jest rewelacyjne. Warunki jak na nowy bank też są bardzo dobre ponieważ w reprezentatywnym przykładzie kredytu z oprocentowaniem stałym 8,85% i kwocie 50000zł na 60 miesięcy rata wyniesie 1062,88zł a RRSO dla tego przykładu to tylko 10,29%. Oferta jest na prawdę bardzo dobra i bank może zrewolucjonizować rynek kredytów.  Z czasem bank może poszeczyć swoją ofertę ale to pewnie zależeć będzie od wyników. Mając taką ofertę i tak niewiielkie warunki do spełnienia powinien to być hit cenowy.

Procedura wnioskowania polega na zarejestrownaia konta na stronie InBank a następnie wypełnienia wszystkich danych. Na telefon dostaniemy SMS'a z hasłem dostępowym. Po zalogowaniu się i wybraniu oferty kredytu system poprosi o przelew weryfikacyjny celem potwierdzenia danych właściciela( ważne aby dane konta w inBank pokrywały się z kontem bankowym). Po zatwierdzeniu wniosku system wyśle potwierdzenie SMS'em i kredyt zostanie uruchomiony na nasze prywatne konto.

Zapraszamy do składania wniosków pod linkiem:
InBank


  Zobacz też:
 - Oferty kredytowe
 - Kredyt przez internet

kredyt-portal.pl       2011 - 2017
kontakt nasza oferta