kredyt-portal.pl

pomożemy wybrać najlepszy kredyt dla ciebie
Strona główna » Artykuły


Gotówka do domu
Jak uzyskać kredyt, szybką pożyczkę gotówkową z "dostawą do domu"? Czy w ogóle istnieje na rynku firma oferująca takie udogodnienie? Chciaż instytucji oferujących pożyczki gotówkowe jest tak naprawdę mnóstwo, ciężko znaleźć godną zaufania instytucję finansową, która dostarczy Ci pieniądze pod wskazany adres w krótkim czasie. Jak zamówić gotówkę do domu?Jak zaciągnąć kredyt, pożyczkę gotówkową nie wychodząc z własnego mieszkania? Jest kilka możliwości. Najlepszym i najtańszym ze sposobów jest kredyt, pożyczka bankowa, która zostanie Ci udzielona "na odległość", bez wychodzenia z domu. Jeśli posiadasz dobrą historię kredytową to powinno wystarczyć Ci zgłoszenie swojej chęci uzyskania pożyczki drogą elektroniczną - czyli przez internet. Zazwyczaj wystarczy tylko podać w formularzu swoje dane (imię i nazwisko, numer telefonu, preferowana pora kontaktu), a pracownik banku niezwłocznie skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Niestety gotówka nie zostanie dostarczona bezpośrednio na Twój adres lecz na wskazane przez Ciebie konto bankowe. Do domu otrzymasz jedynie umowę takiej pożyczki. Poniżej możesz sprawdzić najlepsze oferty pożyczek gotówkowych dostępnych przez internet.
W opisanym powyżej sposobie niestety nie sprawdza się w stu procentach hasło "gotówka do domu". To raczej kredyt na konto. Jednak jest to najtańszy sposób na pozyskanie pieniędzy w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Ma on wielu zwolenników, którzy korzystają regularnie z takiej formy pozyskiwania kredytu, pożyczki na dowolny cel.


Drugi sposób też nie do końca w pełni pokrywa się ze stwierdzeniem "gotówka do domu". W tym przypadku również pieniądze przesyłane są bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Chodzi o szybkie krótkoterminowe pożyczki chwilówki. Cała procedura przyznawania tego rodzaju pożyczki gotówkowej jest podobna jak w przypadku tej w banku. Z tą różnicą, że pieniądze na Twoim koncie znajdą się już nawet po 15 minutach. Jednak czy naprawdę nie istnieje pożyczka z "dostawą do domu"?


Słyszałeś pewnie nie jeden raz o firmie Provident. Często można się spotkać z nie najlepszą opinią ludzi na jej temat. Można jednak śmiało stwierdzić, że tą instytucję finansową krytykują tylko Ci, którzy z jej usług nigdy nie korzystali lub nie spłacali zaciągniętych pożyczek. To jedyna zaufana firma, która dostarczy Ci gotówkę do domu. Co więcej, również możesz spłacać ją nie wychodząc z domu, korzystając z obsługi pracownika, który w ustalonych terminach przyjdzie z wizytą po kolejną ratę pożyczki. Niestety musisz liczyć się z tym, że będzie Cię taka pożyczka sporo kosztować.


Podsumowując, najtaniej jest zaciągnąć pożyczkę gotówkową w banku. Niestety najdłużej na nią trzeba czekać. Jeśli zależy Ci na czasie najlepszym sposobem będzie skorzystanie z usług instytucji niebankowych, których oferty znajdziesz klikając tutaj. Pamiętaj jednak, by terminowo spłacać wszystkie raty pożyczki, uchroni Cię to przed dodatkowymi kosztami.  Zobacz też:
 - Tani kredyt gotówkowy
 - Pożyczka bankowa

kredyt-portal.pl       2011 - 2014
kontakt nasza oferta