kredyt-portal.pl

pomożemy wybrać najlepszy kredyt dla ciebie
Strona główna » Artykuły


Gotówka do domu
Jak uzyskać kredyt, szybką pożyczkę gotówkową z dostawą do domu? Czy w ogóle istnieje na rynku firma, która proponuje takie udogodnienie? Dziś instytucji oferujących pożyczki gotówkowe jest tak wiele, że nietrudno znaleźć godną zaufania. Są i takie, które dostarczą gotówkę do domu.Najlepszym i najtańszym sposobem na pozyskanie pieniędzy bez wychodzenia z domu jest pożyczka bankowa, która zostanie udzielona bez konieczności naszej wizyty w oddziale. Jeśli posiadamy dobrą historię kredytową to powinno wystarczyć zgłoszenie naszej chęci uzyskania takiego kredytu drogą elektroniczną - czyli przez internet. Zazwyczaj wystarczy podać w formularzu swoje dane (imię i nazwisko, numer telefonu oraz preferowaną porę kontaktu), a pracownik banku niezwłocznie skontaktuje się telefonicznie. Niestety gotówka nie zostanie dostarczona bezpośrednio na nasz adres, lecz na wskazane konto bankowe. Do domu otrzymamy jedynie umowę takiej pożyczki - pocztą tradycyjną bądź kurierem.W opisanym powyżej sposobie nie do końca dostarczana jest stu procentach gotówka do domu. To raczej kredyt na konto. Jednak jest to najtańszy sposób na pozyskanie pieniędzy w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Ma on wielu zwolenników, którzy korzystają regularnie z takiej formy pozyskiwania kredytu - pożyczki na dowolny cel.


Drugi sposób też nie do końca w pełni pokrywa się ze stwierdzeniem gotówka do domu. W tym przypadku również pieniądze przesyłane są bezpośrednio na konto bankowe pożyczkobiorcy. Chodzi o szybkie krótkoterminowe pożyczki chwilówki. Cała procedura przyznawania tego rodzaju pożyczki gotówkowej jest podobna jak w przypadku bankowego kredytu przez internet. Z tą różnicą, że pieniądze na naszym koncie osobistym znajdą się już nawet w 15 minut od złożenia wniosku.


Od wielu lat pożyczkę z dostawą do domu oferuje firma Provident. Bardzo często można się spotkać z nie najlepszą opinią ludzi na jej temat, głównie jednak tych, którzy z jej usług nigdy nie korzystali lub nie spłacali zaciągniętych pożyczek. Wbrew pozorom to jednak zaufana firma, która dostarczy gotówkę do naszego domu. Co więcej, również możemy spłacać pożyczkę nie wychodząc z domu, korzystając z obsługi pracownika, który w ustalonych terminach odwiedzi nas w naszym mieszkaniu. Pożyczki w Providencie były do niedawna bardzo drogie, dziś jednak jej koszty nie są już tak wygórowane.


Podsumowując, najtaniej jest zaciągnąć pożyczkę gotówkową w banku. Niestety najdłużej na nią trzeba będzie czekać. Jeśli więc zależy nam na czasie najlepszym sposobem jest skorzystanie z usług instytucji niebankowych - najlepsze oferty można znaleźć tutaj. Pamiętajmy jednak, by terminowo spłacać wszystkie zobowiązania zarówno bankowe jak i pozabankowe. Pozwoli nam to łatwiej i taniej uzyskać pożyczkę w przyszłości.  Zobacz też:
 - Tani kredyt gotówkowy
 - Pożyczka bankowa

kredyt-portal.pl       2011 - 2015
kontakt nasza oferta