kredyt-portal.pl

pomożemy wybrać najlepszy kredyt dla ciebie
Strona główna » Artykuły


Kredyt gotówkowy - Kraków

Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny to bardzo popularny produkt. Jeśli potrzebujemy środków lub mamy kredyty i chcemy przeporawadzić konsolidację tak aby zmniejszyć ratę to zapraszam do kontaktu.Oferta na rynku Krakowskim jest bardzo duża i spokojnie jeśli mamy stały dochód możemy wnioskować o interesujący nas kredyt na dobrych warunkach.

Oferta gotówek w tym momencie przedstawia się nastepująco. Na rynku jest sporo ofert gdzie RRSO jest poniżej 10% a wtedy warunki można powiedzieć, że są bardzo dobre. Np Deutsche Bank posiada w swojej ofercie kilka ciekawych promocji i np ofertę elastyczną gdzie minimalna prowizja to tylko 3,5% jednak tylko przy dobrych scoringach. Jeśli scoring wyjdzie gorszy to można wtedy wziąć kartę kredytową z limitem 2000zł a oprocentowanie zostanie zmniejszone do 6,99%. Okres spłaty w DB to 120 miesięcy dla umów na czas nieokreślony lub 96 miesiecy dla umów na czas określony. Również inne banki posiadają ciekawą ofertę ponieważ np Raiffeisen lub ING też są w czołówce. W raiffeisen oferta kształtuje się od 8,49% i 5% prowizji.  W ING oprocentowanie dla zwykłego klienta zaczyna się od 7,79% i prowizja od 3,99%. Innych ciekawych ofert na rynku jest sporo dlatego warto się rozeznać i zadzwonić z pytaniem do eksperta.

Do wzięcia kredytu potrzebujemy udokumentować dochód a w tych czasach form zatrudnienia jest bardzo duża liczba ponieważ można mieć i umowie o pracę i własną działaność. Co bank to inna polityka wyliczana dochodu dlatego praktycznie wszystkie formy zatudnienia są akceptowalne z tym, że nie w każdym banku.
- Jeśli weźmiemy zwykłą umowę o pracę na czas nieokreślony to robi ją każdy bank. Z umową na czas określony niestety nie jest już tak kolorowo jednak są banki takie jak Deutsche Bank i Raiffeisen, które pod pewnymi warunkami zaakceptują taka umowę i pozwolną na okres kredytownia dłuższy niż umową. Banki te również mają bardzo dobrą ofertę więc nie trzeba się ich bać.
- Umowy zlecenia/umowy o dzieło również są akceptowalne jednak tutaj wymaganie jest przynajmniej 6 lub 12 miesięcy zatrudnienia w zależności od banku i nie ma z nimi problemu.
-  działaność gospodarcza to dochód nie lubiany przez banki dlatego zazwyczaj są pewne ograniczenia takie jak okres max 60mc w Raiffeisen lub 84mc w Deutsche Bank. Rodzajów rozliczeń przy dzialaności jest kilka i nie każdy bank podejmie się wszystkich. Problem zazwyczaj jest z ryczałtem i z kartą podatkową i tutaj warto udać się do Alior Bank. Książka przychodów i rozchodów ( KPIR) nie stanowi w większości banków problemu.
- Emerytura i renta są bardzo dobrze postrzegane przez banki dlatego nie ma problemu z przyjęciem takiego dochodu.


W razie zainteresowania zapraszam do składania zapytań pod mailem lub telefonem.

Marek Kozera - Ekspert
kozerus@gmail.com  
telefon 787 976 915


  Zobacz też:
 - Kredyt w banku
 - RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania
Pozyczkasa - Kredyty Online
kredyt-portal.pl       2011 - 2017
kontakt nasza oferta