kredyt-portal.pl

pomożemy wybrać najlepszy kredyt dla ciebie
Strona główna » Artykuły


Kredyt Hipoteczny w Millennium Bank

Millennium Bank od maja 2017 wprowadza nową ofertę na kredyty mieszkaniowe. Promocja polega na zminimalizowaniu tak zwanego cross-selluu czyli zmiejszenia do minimum wymogu dodatkowych produktów przy kredycie. Banki chcąc zarabiiać muszą sprzedawać też prowizję i np ubezpieczenia, które nie są mile widziane przez klientów. Millennium Bank wychodząc naprzeciw zastosował inna taktykę i możemy uruchomić kredyt, który będzie wolny od innych produktów a jedynym kosztem będzie marża banku. Oczywiście jeśli chcemy to mamy możliwość wybrania 2 dodatkowych wariantów jednak są one opcjonalne:
  • 1 opcjonalny wariant to obniżka marży od 0,3% gdy klient założy konto i kartę debetową i będą wykonywać zakupy na kwotę minimum 500zł/mc.
  • 2gi opcjonalny wariant to podnie jak w pierwszym z tym, że dodatkowo wymagane jest przelewanie wynagrodzenia na konto w millennium. Również musimy robic obrót kartą debetową na minimum 500zł/mc.
Produkty wymienione wyżej nie sa uciążliwe i kosztowe dlatego warto rozważyć taki wybór bo niższa marża w perspektywnie wielu lat to duża oszczędność. Poniżej zestawienie marż przedstawione w tabeli. Wartości są wyjściowe i przy wariancie I lub II możliwe są obnżki odpowiednio o 0,3% lub 0,5%.


Aktualna tabela marż od 1 maja 2017 do końca promocji:
Kredyt Hipoteczny
LTV marża
do 60% 2,5%
od 60% do 80% 2,7%
od 80 do 90% 2,8%
Pożyczka hipoteczna
od 0% do 50% 4,2%
od 50% do 4,55%


Marża w Banku Milleninium nie należy do najniższych jednak jeśli weźmiemy pod uwagę to, że nie ma prowizji za udzielenie i za wcześniejszą spłatę. Nie ma dodatkowych ubezpieczeń, które podnoszą koszty kredytu. Tutaj zostaje nam samo oprocentowanie i jest to świętna opcja dla tych, którzy planują szybciej spłacać lub nadpłacać kredyt. Również w sytuacji kiedy kupujemy działkę na kredyt hipoteczny i planujemy się na niej budować i też wziąć kredyt. Jest to istotne ponieważ w sytuacji kiedy bank, który sfinansował nam działkę odmówi i będziemy musieli wziąć w innym. Wtedy spłacając hipotekę nie zapłacimy prowizji.

Millennium Bank udziela kredytów hipotecznych tylko w PLN.  Jak widać w tabeli również możemy się starać o pożyczkę hipoteczną czyli kredyt na dowolny cel pod zabezpieczenie ziemi.
Bank ten również finansuje zakup mieszkania jak i budowę domu. Możemy się też starać o kredyt konsolidacyjny lub refinansowany w zależności od potrzeb.

w razie zaintersowania zapraszamy do składania wnisoku z poniższego linka:
millennium bank

  Zobacz też:
 - Kredyt w banku
 - RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania
Pozyczkasa - Kredyt mieszkaniowy w Millennium
kredyt-portal.pl       2011 - 2017
kontakt nasza oferta