kredyt-portal.pl

pomożemy wybrać najlepszy kredyt dla ciebie
Strona główna » Artykuły


Kredyt na dowód
Czy naprawdę istnieje tani kredyt na dowód osobisty? Czy rzeczywiście można pożyczyć pieniądze nie przedstawiając żadnych innych dokumentów poświadczających choćby wysokość uzyskiwanych dochodów? Gdzie można otrzymać kredyt jedynie na dowód osobisty?Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że przy każdej wizycie w banku w celu pozyskania pożyczki lub kredytu, niezbędne będzie nam zaświadczenie o dochodach / zarobku. Dzisiaj jednak w niektórych przypadkach aby otrzymać szybką pożyczkę (np. kredyt gotówkowy czy też kredyt ratalny w sklepie) często wystarczy tylko dowód osobisty. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo tak cennego dziś czasu.


Niestety nie każda osoba uzyska kredyt na sam dowód osobisty. Swego czasu Eurobank wysyłał listy do przypadkowych osób, w których zachęcał do wizyty w swojej placówce wyłącznie z dowodem osobistym. Jakie było zdziwienie sporej części klientów, którzy nie dość, że musieli i tak przedstawić zaświadczenie o dochodach to dodatkowo bank odmawiał im wypłaty kredytu. Na szczęście dziś zanim zdecydujemy się na wizytę w konkretnym banku możemy poznać wstępną decyzję kredytową wysyłając wniosek przez internet lub telefon.


Najłatwiej uzyskać pożyczkę na dowód w pozabankowej instytucji finansowej. W większości z nich wystarczy jedynie przedstawić dokument potwierdzający tożsamość czyli dowód osobisty. Wysyłając wniosek przez internet często wystarczą jedynie dane w nim zawarte (np. seria i numer dokumentu). Procedura taka ma miejsce w większości firm oferujących pozabankowe pożyczki chwilówki. Chociaż prywatne pożyczki należą do najdroższych, to kilka instytucji pozabankowych pierwszą taką pożyczkę udzieli nam zupełnie za darmo.kredyt na dowódBardzo popularnym rodzajem bankowej pożyczki bez zaświadczeń jest kredyt gotówkowy, który można przeznaczyć na dowolny cel. Często wystarczy okazać jedynie dowód osobisty by stać się posiadaczem pożądanej gotówki. Jednak aby uzyskać tak duże zaufanie w oczach banku musimy mieć bardzo dobrą historię kredytową. Jeśli już taką mamy, wtedy wystarczy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy przez internet by pieniądze wpłynęły na nasze konto bankowe nawet bez wychodzenia z domu.


Jednak najpopularniejszym kredytem na dowód osobisty jest ten udzielany w sklepach. Chodzi o kredyt ratalny. Często wystarczy jakakolwiek historia kredytowa (oczywiście nienaganna) by dokonać zakupu na raty bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy innych dokumentów. Zakupy na raty (np. w sklepie ze sprzętem RTV / AGD) cieszą się sporym zainteresowaniem. Takie finansowanie zwiększa również sprzedaż, a co za tym idzie popyt na towary sprzedawane na raty.  Zobacz też:
 - Kredyt na kredyt
 - Kredyt gotówkowy na dowolny cel

kredyt-portal.pl       2011 - 2015
kontakt nasza oferta