kredyt-portal.pl

pomożemy wybrać najlepszy kredyt dla ciebie
Strona główna » Artykuły


Kredyt na kredyt
Czy jest sens by zaciągać kredyt na spłatę innego kredytu? Czy to się w ogóle opłaca? Czy w ten sposób nie wpadnę w piramidę finansową, z której ciężko będzie mi wyjść? Te pytania zadaje sobie dzisiaj wiele osób. Wybierając odpowiedni kredyt na spłatę innego kredytu można sporo zyskać. W tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie: jaki kredyt na kredyt?Wiele osób znalazło się w sytuacji, w której często miesięczne raty, zobowiązania wobec banków znacznie przekraczają ich dochody lub po prostu pochłaniają je w znacznym stopniu. Osoby te zaczynają się wtedy zastanawiać nad zmniejszeniem rat, wydłużeniem spłaty. I chociaż takie rozwiązanie jest często krytykowane, to w niektórych przypadkach jest to jedyna szansa "na przetrwanie". Pytanie tylko gdzie zaciągnąć kredyt na spłatę innych kredytów tak, aby nie wpakować się w tarapaty.

Odkąd zauważono stale powiększające się grono osób zadłużonych wobec banków, mających problemy ze spłatą kredytów, debetu w koncie, kart kredytowych itp., pojawiły się produkty bankowe przeznaczone na skonsolidowanie zadłużenia, które stały się niezwykle popularne.


Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest właśnie na spłatę innych rat, kart kredytowych, pożyczek, kredytów czy debetu w koncie. Dodatkowo w ramach takiego kredytu możesz otrzymać gotówkę na dowolny cel. Działa on na takiej zasadzie, że ze środków kredytu konsolidacyjnego spłacasz wszystkie dotychczasowe zadłużenia wobec banków. Ponieważ okres spłaty zostaje wydłużony, tak naprawdę płacisz co miesiąc jedną, niższą ratę (zamiast kilku). Najlepsze kredyty konsolidacyjne znajdziesz dziś w internecie. Możesz więc sprawdzić oferty banków i porównać je nie wychodząc z domu, a nawet wysłać wniosek o kredyt online.kredyt na kredytKredyt na spłatę innego to także kredyt refinansowy. Na taki rodzaj kredytu decydują się osoby, które chcą obniżyć ratę spłacanego już na przykład kredytu hipotecznego w jednym banku na tańszy w innym. Aby znaleźć odpowiedni dla siebie kredyt refinansowy warto skorzystać z doradztwa finansowego firmy Expander. Wystarczy tylko umówić się na bezpłatne spotkanie, by znaleźć najlepszą ofertę.


Często obniżenie miesięcznych zobowiązań wobec banków, dla niektórych jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Lepiej wydłużyć okres spłaty i regularnie płacić raty, niż dopuścić do sytuacji w której zaprzestaniesz spłat w ogóle. Kredyt na kredyt to czasem jedyna alternatywa dla osób mocno zadłużonych, które nierozsądnie wybrały za krótki okres spłaty. Warto też pamiętać by nie wpaść w piramidę finansową i nie zaciągać kolejnych kredytów tylko po to, by spłacić wcześniejsze.  Zobacz też:
 - Kredyt na konto
 - Konsolidacja

kredyt-portal.pl       2011 - 2014
kontakt nasza oferta