kredyt-portal.pl

pomożemy wybrać najlepszy kredyt dla ciebie
Strona główna » Artykuły


Kredyt na wesele
Koszty jakie niesie ze sobą ślub i wesele są niebagatelne. Nie każdego stać by wszystko zorganizować z oszczędności. Dlatego coraz więcej osób decyduje się zaciągnąć na ten cel kredyt, pożyczkę w banku. Ślub, wesele zdarza się raz w życiu i wiele osób marzy o hucznym przyjęciu, jednak jak zdobyć na to środki? A może kredyt? Jednak jak znaleźć odpowiedni kredyt na wesele?Zdobycie środków na zorganizowanie ślubu i wesela nie jest łatwe. Jeśli jesteś rodzicem to może się zdarzyć, że wiadomość o ślubie Twojego dziecka spada na Ciebie zupełnie niespodziewanie. Mało kto w dzisiejszych czasach oszczędza pieniądze na takie wydatki. Większość ludzi nigdy nawet nie pomyśli o oszczędzaniu, lokowaniu pieniędzy na przyszłość, raczej codziennie rozsądnie planuje wydatki by wystarczyło do kolejnej wypłaty. Czasem ślub, wesele spadnie na Ciebie jak "grom z jasnego nieba". Z jednej strony cieszysz się na nadejście tego wymarzonego dnia, a z drugiej koszt zorganizowania wesele może skutecznie zniechęcić. Dlatego też jedynym rozwiązaniem może okazać się kredyt.

Obojętnie czy jesteś rodzicem, czy może szukasz środków na własne wesele powinieneś, wiedzieć jedno. Kredyt, pożyczkę o wiele łatwiej jest zdobyć niż później spłacać. Niech więc decyzja o zaciągnięciu kredytu na wesele będzie przemyślana. Jeśli chcesz uzyskać pożyczkę na skromną uroczystość lub też na wielkie huczne wesele dla mnóstwa gości, zastanów się czy rzeczywiście bez tego się nie obejdzie... Jeśli nie, to czytaj dalej...


Zwykle nowożeńców i ich rodziców nie stać na opłacenie całego wesela z własnej kieszeni. Na początek więc zrób listę wszystkich wydatków związanych ze ślubem i weselem. Określ też swoją teraźniejszą sytuację finansową, wylicz kwotę o jaką chcesz starać się w banku i przeanalizuj ile miesięcznie jesteś w stanie wydać na ratę. Poniżej możesz obliczyć wysokość rat kredytu, pożyczki w najpopularniejszych bankach. Wystarczy uzupełnić wszystkie pola, a narzędzie samo wyliczy i przedstawi aktualne oferty bankowe.


Powyższe oferty kredytowe nie wymagają zabezpieczeń. Jednak aby zdobyć kredyt na wesele masz jeszcze jedną możliwość - tańszą. Jest nią pożyczka hipoteczna, z tym, że wymaga ona zabezpieczenia z postaci nieruchomości. Może się ona okazać dla Ciebie znacznie tańszym rozwiązaniem więc nie zaszkodzi zobaczyć oferty banków, które znajdziesz tutaj. Niestety pożyczkę hipoteczną jest dość trudno uzyskać. Musisz przedstawić w banku mnóstwo dokumentów, a jej przyznanie może trwać nawet kilka tygodni.


Podobno koszty ślubu i wesela dość rzadko się zwracają, więc weź to również pod uwagę. Trudno określić jaką kwotę będziesz w stanie oddać "zaraz" po weselu. Rozkładając kredyt na wesele na równe comiesięczne raty, Twoja kieszeń najmniej to odczuje. Chociaż do kwestii rodzaju rat najlepiej podejść indywidualnie. Sam przecież najlepiej wiesz ile będziesz w stanie spłacać.  Zobacz też:
 - Nowe zasady przyznawania kredytu konsumenckiego
 - Aktualne kredyty

kredyt-portal.pl       2011 - 2014
kontakt nasza oferta