kredyt-portal.pl

pomożemy wybrać najlepszy kredyt dla ciebie
Strona główna » Artykuły


Kredyt online
Dziś niezwykle popularna stała się bankowość elektroniczna czyli dostęp do usług finansowych największych banków za pomocą internetu. Oprócz darmowych kont internetowych klienci coraz częściej sięgają po kredyt online - wygodny, bezpieczny, dostępny bez wychodzenia z domu. Jak znaleźć najtańszą ofertę?Codziennie w internecie zauważyć można reklamy banku, parabanku czy też portalu finansowego. Często pada określenie kredyt online. Czy wiesz jednak co ono tak naprawdę znaczy? Czy istnieje kredyt przez internet bez wychodzenia z domu? Otóż tak, i możesz go otrzymać nawet bez zaświadczeń o dochodzie, zarobku, bezpośrednio na swoje konto bankowe. Są instytucje, które proponują gotówkę dostępną nawet w 15 minut  na Twoim koncie.


Teoretycznie aby zaciągnąć kredyt online potrzebujesz tylko dostępu do komputera i internetu. Jednak by otrzymać gotówkę prosto na swoje konto bankowe nie wychodząc z domu musisz spełnić odpowiednie warunki, najważniejsza jest Twoja historia kredytowa. Jak wiadomo musisz być wiarygodnym klientem w oczach konkretnej instytucji finansowej. Najlepiej gdy korzystasz już z jakiś innych produktów banku, w którym ubiegasz się o udzielenie kredytu online. Może to być na przykład konto osobiste czy karta kredytowa.
Aby zaciągnąć kredyt online należy wypełnić odpowiedni formularz kontaktowy lub wniosek o kredyt, który jest dostępny na stronie internetowej banku bądź też na innym portalu finansowym typu: Bankier.pl, Money.pl czy też Comperia.pl. Jeśli zdecydujesz się na ofertę kredytową banku, w którym masz konto osobiste najlepiej jest zalogować się do niego i tam wejść w odpowiednią zakładkę. W ten sposób zaoszczędzić można wiele formalności związanych z przyznaniem kredytu bądź też pożyczki. Bank łatwo też zweryfikuje Twoje dane oraz regularne wpływy na rachunek bankowy.

W niedługim czasie po zgłoszeniu chęci zaciągnięcia kredytu bank skontaktuje się z Tobą telefonicznie poprzez konsultanta, który potwierdzi dane oraz dochody. Omówi też sposób, w jaki zostanie zawarta umowa kredytowa: dostarczona przez kuriera lub podpisana osobiście w placówce banku.


W ostatnim czasie błyskawicznymi pożyczkami przez internet kuszą instytucje pozabankowe oferujące tak zwane chwilówki. Taką pożyczkę otrzymać mogą nawet osoby z nie najlepszą historią kredytową. Pieniądze mogą się znaleźć już w 15 minut po złożeniu wniosku na Twoim koncie bankowym. Taka pożyczka jednak sporo kosztuje i jest udzielana maksymalnie na 30 dni. Oczywiście termin spłaty można po tym czasie przedłużyć, niestety wtedy wzrośnie jej koszt.  Zobacz też:
 - Kredyt na PIT
 - Kredyty bankowe

kredyt-portal.pl       2011 - 2014
kontakt nasza oferta